Frustrujący problem po aktualizacji do 8.1.

Dzień dobry. Na laptopie próbowałem dokonać aktualizacji Windowsa 8 do 8.1, cała operacja przebiegła poprawnie lecz po tym mam straszne problemy, wyliczając je to : Nie mam praw Admina !, nie da się normalnie wyłączyć urządzenia (muszę dłużej przycisnąć przycisk zasilania albo wyciągnąć baterie), Strasznie mi muli i jedna aplikacja potrafi uruchomić się po 30 min!. Chciałbym poprosić o poradę co najlepiej zrobić, czy darować sobie to i zrobić przywracanie systemu do zwykłej 8ki.

  • kędzor 14.07.2017, 14:40:50

    Jak nie masz nic takiego ważnego na lapku to może lepiej będzie na czysto zainstalować całego windowsa 8.1. Bo problemy jakie opisywałeś mogą wynikać z błędnie przeprowadzonej aktualizacji.

  • BigDżan 14.07.2017, 14:45:07

    Może twój model nie wspiera tej aktualizacji.

Dodaj komentarz

Wybierz opcję autoryzacji

Zaloguj się

Jeżeli posiadasz konto w CentrumXP, ta opcja będzie dla Ciebie najlepsza.

Zaloguj się
Dołącz do społeczności

Nasi zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych korzyści takich jak dodawanie pytań, odpowiadania na pytania, komentowanie oraz głosowanie.

Rejestracja

Odpowiedzi: 1

Przeinstalowanie sterowników nic ci nie dało ? Nie mam tu na myśli naprawy, lecz odinstalowaniu starszych i zainstalowaniu jeszcze raz ?

ziętek
Dodano:
7 lat temu
Aktualizacja:
7 lat temu
Prawidłowa odpowiedź
  • bąd.sss 14.07.2017, 14:45:58

    Wspiera bo sprawdzałem na stronie producenta i faktycznie reinstalacja sterowników pomogła (w sumie to instalacja nowych bo wyszło troche łatek).

Dodaj komentarz