Outlook i Imap kategoryzowanie kalendarzy

14

Mam kilka pytań jak w temacie. Wiem że protokół IMAP nie wspiera kategoryzacji, dlatego byłem zmuszony utworzyć nowe konto na POP3 i teraz dwa kalendarze mogę na siebie nałożyć. Jak to zrobię to w "outlook na dziś" widzę tylko terminy z głównego kalendarza. Czy można dodać do "outlook na dziś" drugi kalendarz ? tak by pokazywały terminy z nich obu ?. No i też jak przeciągnę z jednego kalendarza POP3 terminy na inny IMAP to nie ma problemu i potrafi zapamiętać (nawet kategorie o dziwo), mimo to wszystko nowy termin na przypisanie kategorii nie pozwala. Dla mnie to tak trochę nie konsekwentne i może jednak idzie dodać kategorię, jeżeli poczta jest skonfigurowana w IMAP, tylko może trzeba jakoś to aktywować ?


  • todajtak 18.05.2017, 12:51:21

    Imap nie posiada tej funkcjonalności więc nie można.

  • skladka 18.05.2017, 13:07:31

    Mam ten sam problem i słyszałem że jakiś dodatek jest do tego ale widziałem jego cenę i i czuje się oszukany żeby płacić za takie "Funkcje".

Dodaj komentarz

Wybierz opcję autoryzacji

Zaloguj się

Jeżeli posiadasz konto w CentrumXP, ta opcja będzie dla Ciebie najlepsza.

Zaloguj się
Dołącz do społeczności

Nasi zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych korzyści takich jak dodawanie pytań, odpowiadania na pytania, komentowanie oraz głosowanie.

Rejestracja

Odpowiedzi: 1

Czemu po prostu nie utworzycie konta na Exchange i samych wiadomości nie przeniesiecie ? Zamiast się męczyć i stwarzać dziwne problemy.

Cacper
Dodano:
4 lat temu
Aktualizacja:
4 lat temu