Bład z nvlddmkm.sys na niebieskim ekranie śmierci

23

Mam problem z moim laptopem. Zawsze po włączeniu kompa po około minucie, dwóch minutach następuje niebieski ekran śmierci. Szukałem już pomocy na internecie, ale problem jak był, tak został. Czy coś może mi się stać z komputerem z tego powodu? Da się to jakoś rozwiązać?

  • karinka 22.05.2017, 12:44:48

    Mam bardzo bardzo podobny problem. Ja skonsultowałem się z Microsoftem i czekam na telefon. Póki co cisza.

  • jollloo 24.05.2017, 11:27:06

    Ja z nimi rozmawiałem - po angielsku - czemu nie po polsku?

Dodaj komentarz

Wybierz opcję autoryzacji

Zaloguj się

Jeżeli posiadasz konto w CentrumXP, ta opcja będzie dla Ciebie najlepsza.

Zaloguj się
Dołącz do społeczności

Nasi zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych korzyści takich jak dodawanie pytań, odpowiadania na pytania, komentowanie oraz głosowanie.

Rejestracja

Odpowiedzi: 3

Prawdopodobnie błąd spowodowany jest sterownikiem karty graficznej. Spróbuj sprawdzić aktualizację Windows Update i zobaczyć dostępne sterowniki.
https://support.microsoft.com/pl-pl/instantanswers/ad5a063e-5f57-c715-2566-b983195752c1/update-drivers-in-windows-10 lub przejdź na witrynę producenta karty i znajdź sterowniki.

kyrssss
Dodano:
5 lat temu
Aktualizacja:
5 lat temu

A może to wina dwóch kart graficznych? Sterowniki są zależne między sobą i wydaje mi się że nie można instalować najnowszych sterowników Trzeba je instalować ze strony producenta laptopa a nie producenta kart graficznych.

jisyy
Dodano:
5 lat temu
Aktualizacja:
5 lat temu
  • od-danyyy 24.05.2017, 11:29:38

    Odpowiedzi bardzo pomocne. Dziękuję :) Ale nie wiem nadal czy mogę coś kombinować ze starszymi sterownikami, bo boję się o mój sprzęt. A może to być wina jakiegoś wadliwego podzespołu? Nie jest to najnowszy sprzęt ale nie chcę go zepsuć :P

Dodaj komentarz
26

Oddany :)
Jeżeli aktualizacja sterowników do ich najnowszych wersji nie pomaga to oczywiście starsze sterowniki proszę jak najbardziej instalować. Dzięki temu zabiegowi można próbować rozwiązac problem. Nie powinny one uszkodzić sprzętu :) Pozdrawiam

Devolay
Dodano:
5 lat temu
Aktualizacja:
5 lat temu
Prawidłowa odpowiedź