Gdzie jest "Zgodność z...Windows 7"

13

Witam. Mam zainstalowaną grę. Ale nie wiem co mam zrobić aby uruchomić ją w trybie zgodności z... . Powinienem kliknąć prawym przyciskiem i właściwości a następnie zgodność. Jednak nie mam tego.

Dodaj komentarz

Wybierz opcję autoryzacji

Zaloguj się

Jeżeli posiadasz konto w CentrumXP, ta opcja będzie dla Ciebie najlepsza.

Zaloguj się
Dołącz do społeczności

Nasi zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych korzyści takich jak dodawanie pytań, odpowiadania na pytania, komentowanie oraz głosowanie.

Rejestracja

Odpowiedzi: 1

28

Jest dokładnie tak jak piszesz. Klikasz prawym przyciskiem myszy na plik i wybierasz Właściwości. Następnie przechodzisz do zakładki Zgodność i tam masz pole Tryb zgodności.

Jeżeli tego nie masz to spróbuj wejść do głównego folderu z grą i odnaleźć pliki typu Aplikacja z rozszerzeniem .exe (Powinny mieć taką samą ikonę jak gra). Wtedy wybierz ten plik i wykonaj powyższą instrukcję.
Jeżeli chcesz mieć taką ikonkę zamiast Twojej aktualnej na pulpicie to kliknij prawym przyciskiem myszy na plik, przejdź do pozycji Wyślij do i wybierz Pulpit (utwórz skrót). Tym samym na pulpicie pojawi się ta sama ikonka co w folderze. Plik możesz wtedy dowolnie zmieniać (łącznie z jego nazwą).

Devolay
Dodano:
4 lat temu
Aktualizacja:
4 lat temu